Jana Šimkovičová – Zdravé desiate

Jana Šimkovičová - Zdravé desiate obal knihy

Autor: Jana Šimkovičová, Daniela Rau
Vydavateľstvo: PLUTOS COMPANY
Rok vydania: 2016
Formát: PDF
Download:

Vynikajúci návod ako zostavovať zdravé a zároveň chutné desiaty Kniha s chutnými desiatami, ktoré sú také „cool“, že ich budú vaše deti radi jesť a nosiť do školy. Keby len deti! Dokonca aj Vy! Zdravé recepty od popredných slovenských a českých odborníčok na zdravú stravu sú vhodné na desiatu do školy, do práce, ale aj so sebou do auta na služobné cesty, či na rodinné výlety.

Aj my ako rodičia detí sme dlhé roky riešili, čo dať deťom na desiatu, aby to bolo zdravé, chutné a pritom rýchlo pripravené. Veď stravovať sa zdravo sa dá aj chutne. Ale čo zo zdravej stravy sa dá zobrať so sebou ako desiata? Už nemusíte rozmýšľať, urobili sme to za vás :-) Dlhoročný problém sme vyriešili tak, že sme dali dokopy hlavy odborníčok a vydali túto perfektnú kuchársku knihu.

Nájdete v nej recepty slané aj sladké, z ovocia i zo zeleniny. Čo v nej rozhodne nenájdete, to je biely cukor, biela múka a ani žiaden stužený margarín. Recepty sú pekne rozdelené a označené nálepkou vegetarian, vegan, raw… glutenfree, lactose free, egg free… možno pre niekoho sú to cudzie slovíčka, ale pre niekoho iného podstata a nutnosť.

Čo je ešte úžasné: okrem receptov sa v knihe dozviete, prečo je fajn danú zdravú potravinu zaradiť do jedálnička, v čom je zdraviu prospešná pre nás všetkých. Takisto je v knižke aj veľa šikovných a praktických rád do kuchyne. No jednoducho: v tejto kuchárskej knižke je všetko, čo správna mama a otec na prípravu zdravých desiat potrebuje vedieť.

Pri kúpe knihy získate ešte nasledovný bonus /dve e-knihy úplne zadarmo/: Smoothie recepty – Zdravie v každom hlte a Zdravé torty nielen na oslavy.
Bonusové e-knihy nasledujú za titulom Zdravé desiate, nie je potrebné sťahovať ďalšie súbory.

Žáner: Diéty, zdravá výživa
Tagy: | | | |

Back to Top