Knihy online zadarmo

Knihy v tejto kategórii sú k dispozícii online a je možné ich čítať priamo na našej stránke. Tieto e-knihy sú vo formáte PDF, takže ak si chcete prečítať knihu neskôr v tablete/smartfóne, je možné si ju kedykoľvek stiahnuť zadarmo do počítača. Autori týchto kníh Vám ich poskytli ZADARMO bez nároku na finančnú odmenu, takže sa nemusíte obávať, že si ich stiahnete nelegálne.

Rozprávky na čítanie – Stanislav Hoferek


Rozprávky na čítanie - Stanislav Hoferek kniha

OBSAH KNIHY: Súbor 20tich krátkych roztomilých rozprávok od slovenského autora Stanislava Hofereka. KNIHA ONLINE:

Kniha džunglí – Rudyard Kipling


Kniha džunglí – Rudyard Kipling kniha

OBSAH KNIHY: Je to vlastne akýsi zvierací epos v próze, ktorý sa odohráva v indickej džungli, s výnimkou dvoch príbehov. Prvá kniha obsahuje sedem, druhá osem poviedok alebo noviel. Tie sú uvedené krátkou básňou a na konci každej z nich sú ďalšie básnické texty dopĺňajúce rozprávanie. Viac ako polovica príbehov (tri v prvej a päť […]

Martin Kukučín – Keď báčik z Chochoľova umrie


kniha Martin Kukučín - Keď báčik z chochoľova umrie

OBSAH KNIHY: Kniha „Keď báčik z Chochoľova umrie“ od Martina Kukučína je klasické dielo slovenskej literatúry. Táto kniha ponúka pohľad na život a spoločenské vzťahy v malej slovenskej dedine. Hlavným protagonistom je Ondrej Tráva, gazda z dediny Kameňahy, ktorý sa venuje obchodovaniu. Jeho obchodné aktivity a spôsob života sú zobrazené ako metafora premenlivosti a neistoty […]

Howard – Howard 22


Howard - Howard 22 obal knihy

OBSAH KNIHY: Nezávislý hororový časopis. KNIHA ONLINE:

Dante Alighieri – Božská komedie


Dante Alighieri - Božská komedie obal knihy

OBSAH KNIHY: Najznámejšie literárne dielo od populárneho talianskeho spisovateľa s príznačným názvom „Božská komédia“. Patrí vôbec medzi najstaršie diela vôbec, ktoré sa čítajú dodnes a vôbec nič nestratili na svojej hodnote. KNIHA ONLINE:

Petr Nacházel – Brána


Petr Nacházel - Brána

OBSAH KNIHY: Cestovanie časom je snom mnohých ľudí. AKo by také cestovanie časom asi tak vyzeralo? Ako by to zmenilo našu spoločnosť, alebo čo všetko by sa mohlo pritom stať? To sa dozviete práve z novely od autora Petra Nacházela s názvom „Brána“. Paleonaut Alfred Kristianssen vám všetko prrezradí. KNIHA ONLINE:

Václav Šuplata – Prečo…


Václav Šuplata - Prečo... obal knihy

OBSAH KNIHY: Veselé rozprávky od populárneho detského autora Václava Šuplatu odpovedajú deťom zábavným spôsobom na ich obľúbené otázky začínajúce vetou „Prečo….“. KNIHA ONLINE:

Magdalena Kováčová Miklíková – Šibenik


Miklíková - Šibenik obal knihy

OBSAH KNIHY: Kniha určená predovšetkým pre návštevníkov mesta Šibenik v Chorvátsku, ktorej cieľom je, aby si dovolenkujúci vedeli ľahšie naplánovať svoj čas a vybrať z výletov, ktoré im odporúča autorka knihy. Súčasťou jej knihy je i kultúrno-historický vývoj mesta. KNIHA ONLINE:

Brandon McYntire – Nádej a pád


kniha Brandon McYntire - Nádej a pád

OBSAH KNIHY: „Nádej a pád“ od autora Brandon McYntire je pôsobivý a dojímavý príbeh o živote, láske a strate. Hlavnou postavou je Rony, mladý muž, ktorý bojuje so svojimi vnútornými démonmi a snaží sa nájsť svoje miesto vo svete. Kniha sa zaoberá vážnymi témami, ako sú depresia, samovražda a zneužívanie, no zároveň je plná nádeje […]

Vojtech Žák – Reminiscencia


Vojtech Zak - Reminiscencia obal

OBSAH KNIHY: KNIHA ONLINE:

Back to Top