Koleno – Vlado Zlatoš

Koleno brožúra

Autor: Vlado Zlatoš


Jazyk: SK
Formát: PDF

Táto E-kniha je dostupná ZADARMO !!

OBSAH KNIHY:

Brožúra „Efektívne tipy, postupy a cviky pre ľudí po operácii kolena“ od PaedDr. Vlada Zlatoša poskytuje cenné rady a návody pre osoby, ktoré absolvovali chirurgický zákrok na kolene. Autor sa delí o vlastné skúsenosti a postupy, ktoré vyvinul s cieľom urýchliť rekonvalescenciu a návrat k športovým aktivitám po operácii kolena, konkrétne po náhrade predného skríženého väzu.

Zlatoš zdôrazňuje význam správnej rehabilitácie a posilňovania, aby sa zabezpečilo rýchle a bezpečné uzdravenie. Ponúka konkrétne cviky a techniky na zlepšenie funkčnosti kolena, pričom sa opiera o kombináciu vlastných experimentov a spolupráce s lekármi. Medzi hlavné odporúčania patria systematické zaťažovanie kolena, adaptácia na bolesť a vyhýbanie sa desiatim najčastejším chybám po operácii.

Dokument tiež obsahuje odkazy na video prezentácie a iné zdroje, ktoré môžu pacientom pomôcť pochopiť a správne vykonávať rehabilitačné cviky. Zlatos upozorňuje, že jeho rady sú založené predovšetkým na osobných skúsenostiach a skúsenostiach s pacientmi, ktorí absolvovali podobné operácie.

Táto brožúra slúži ako doplnkový materiál k elektronickej knihe „STOP racionálnej výžive“, a je súčasťou širšieho súboru zdrojov dostupných na webovej stránke autora.

KNIHA ONLINE:

Koleno-Vlado_Zlatos

Žáner: Cvičenie, formovanie postavyOdborná, NáučnáZadarmo
Tagy: |

Back to Top