Príručka pre osoby s poruchou autistického spektra

Príručka pre osoby s poruchou autistického spektra obal knihy

Autor: IVETA FRANZENOVÁ
Vydavateľstvo: SPOSA POPRAD-TATRY, o. z


Formát: PDF

Táto E-kniha je dostupná ZADARMO !!

OBSAH KNIHY:

Príručka ponúka komplexný pohľad na problematiku autizmu a porúch autistického spektra (PAS). Franzenová v príručke detailne opisuje symptómy, prevalenciu a etiológiu autizmu. Zvláštny dôraz je kladený na diagnostické nástroje, ako napríklad ADOS, ADI-R a CARS. Príručka ďalej rozoberá rôzne edukačné a terapeutické modely vrátane štruktúrovaného učenia, TEACCH programu, ABA, AKK a interaktívnych terapeutických prístupov.

Autor vysvetľuje problémové správanie osôb s PAS a poskytuje informácie o centrách, organizáciách a zariadeniach, ktoré pomáhajú osobám s autizmom a ich rodinám. Čitateľ sa tiež dozvie o Charte práv osôb s autizmom a významných štúdiách a publikáciách o autizme.

Príručka je určená nielen pre rodiny a blízkych osôb s PAS, ale aj pre odborníkov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o autizme a jeho rôznych aspektoch. Franzenová sa sústreďuje na poskytnutie praktických informácií a rad, ktoré môžu byť cenným zdrojom pre každého, kto sa stretáva s touto problematikou v každodennom živote.

KNIHA ONLINE:

prirucka-pre-osoby-s-pas

Žáner: Medicína, ZdravieZadarmo
Tagy: | | |

Back to Top