Smaragdové oči – AliceCheryl

kniha Smaragdové oči - AliceCheryl

Autor: AliceCheryl


Jazyk: SK
Formát: PDF

Táto E-kniha je dostupná ZADARMO !!

OBSAH KNIHY:

Kniha „Smaragdové oči“ je príbehom Lívie Lockwoodovej, ktorá prežíva náročné detstvo a dospievanie v neľahkých rodinných a spoločenských podmienkach. Po traumatickom zážitku s násilným otcom a stratou matky, ktorá ostáva trvalo hospitalizovaná, sa Lívia ocitá v detskom domove. Svoje dospievajúce roky trávi snahou o samostatnosť a prípravou na lepší život.

Dostáva štipendium na strednú školu v inom meste, čo vníma ako šancu na nový začiatok. V škole sa stretáva s novými výzvami a priateľstvami, ale aj so svojimi vlastnými vnútornými démonmi. Postupne odhaľuje tajomstvá svojej minulosti a učí sa vyrovnávať so svojou identitou. Lívia nadväzuje dôležité vzťahy, najmä s Markom Whiltom, ktorý jej ukazuje, že aj napriek ťažkému detstvu je možné nájsť šťastie a pokoj.

Román je plný emočných zvratov a postupného vnútorného uzdravovania, ktoré prináša hlavná hrdinka s pomocou nových priateľov a pevného rozhodnutia zmeniť svoj život k lepšiemu. „Smaragdové oči“ sú príbehom o hľadaní lásky, pochopenia a miesta v živote, kde by mohla Lívia nájsť pokoj a šťastie.

KNIHA ONLINE:

Smaragdove-oci

Žáner: RományZadarmo
Tagy:

Back to Top