Youtube strategy – František Kozáček

kniha Youtube strategy - František Kozáček

Autor: František Kozáček
Vydavateľstvo: EnjoyEmotions
Rok vydania: 2016
Jazyk: CZ
Formát: PDF

OBSAH KNIHY:

Tvoríte videa na YouTube? Alebo o tvorbe svojich vlastných YouTube videí zatiaľ len uvažujete?

Ak áno, potom tento eBook YOUTUBE STRATEGY je presne pre Vás, pretože Vám odhalí tie najdôležitejšie veci, na ktoré by ste
mali myslieť, aby ste svoje posolstvo efektívne dostali pred oči čo najviac ľudí.

Tento eBook však neslúži len na to, ako získať na YouTube viac pozretí, viac odberateľov, či viac predajov svojich produktov a služieb.

Tento eBook Vám v prvom rade poslúži, ako pomôcka k tomu, aby ste mohli efektívne šíriť svoje hodnotné posolstvo do sveta vďaka moderným technológiám. Vďaka videu, vďaka YouTube a meniť tak tento svet k lepšiemu.

Dnes je on-line video dostupné úplne každému, pretože si ho môžete hravo natočiť aj na svoj mobil. Potom ho zdarma zavesíte na YouTube a Vaše posolstvo tak môžu pohodlne sledovať stovky, či dokonca tisíce ľudí 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Takýmto spôsobom, vďaka moderným technológiám si môžete uľahčiť svoju prácu, získať viac času na seba, na svoju rodinu a zároveň tiež výrazne rozšíriť svoju sféru vplyvu.

Či už máte teraz svoj kanál na YouTube, alebo zatiaľ len uvažujete, že si svoj kanál na
YouTube založíte, stiahnite si eBook YOUTUBE STRATEGY a získajte účinnú 3 krokovú Video Marketingovú Stratégiu pre Vaše YouTube videá, ktorá Vám pomôže k tomu, aby ľudia na internete našli Vaše video čo najľahšie. Aby si ho s radosťou pozreli od začiatku až do konca a na záver, aby vykonali akciu, ktorá smeruje práve k dosiahnutiu Vášho strategického cieľa.

Stiahnite si eBook YOUTUBE STRATEGY a rozšírte svoje posolstvo efektívne do sveta vďaka YouTube videám.

KNIHA ONLINE:

Vyziva_pro_dokonalou_kondici_a_zdravi

Žáner: Motivačná literatúraOdborná, NáučnáZadarmo
Tagy: | | |

Back to Top