Z prvního rande do postele – Radek Šíra

kniha Z prvního rande do postele - Radek Šíra

Autor: Radek Šíra


Jazyk: CZ
Formát: PDF

Táto E-kniha je dostupná ZADARMO !!

OBSAH KNIHY:

Knihu „Z prvního rande do postele“ píše Radek Šíra ako príručku pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti v získavaní žien. Autor vychádza z predpokladu, že mnohí muži túžia po tom, dostať ženu do postele už na prvom rande, ale často nevedia, ako na to.

Kniha sa zameriava na strategický prístup k randeniu, pričom zdôrazňuje dôležitosť striedania kontrolných a postupových fáz, aby muž nevyvíjal na ženu prílišný tlak. Šíra opisuje rôzne techniky, ako vytvoriť príjemnú atmosféru a ako načasovať schôdzky tak, aby muži dosiahli svoj cieľ bez toho, aby museli za ženu vynaložiť veľké finančné prostriedky alebo meniť svoje plány.

Autor zdôrazňuje, že kľúčom je byť rozhodnutý a konzistentný vo svojom správaní, zatiaľ čo žena by mala cítiť, že má vždy možnosť odísť. Strategie sú ilustrované na príkladoch z reálneho života, čím kniha poskytuje praktický návod pre mužov, ako by mohli byť úspešnejší v láske.

Napriek tomu, že kniha môže ponúkať užitočné rady pre niektorých, jej obsah a prístup môžu byť vnímané ako kontroverzné, najmä z hľadiska rešpektovania súhlasu a autonómie žien.

KNIHA ONLINE:

z-prvniho-rande-do-postele-sira

Žáner: Odborná, NáučnáZadarmo
Tagy: |

Back to Top