Země kožešin – Jules Verne

kniha Země kožešin - Jules Verne

Autor: Jules Verne
Vydavateľstvo: Eknizky.sk

Jazyk: CZ
Formát: PDF

OBSAH KNIHY:

„Země kožešin“ od Julesa Vernea je dobrodružná kniha, ktorá nás zavedie do divokých končín severnej Ameriky. Dej sa odohráva v období zlatej horúčky a sleduje príbeh Jaspera Hobsona, dôstojníka Britskej severozápadnej spoločnosti, ktorý má za úlohu založiť novú obchodnú stanicu na neznámom mieste na pobreží Arktického oceánu. Spolu s malou skupinou odvážnych spolupracovníkov, vrátane odhodlanej dámy Pauliny Barnettovej, sa Jasper vydáva na náročnú cestu cez nehostinnú krajinu plnú nástrah.

Počas svojej výpravy sa stretávajú s nebezpečnými zvieratami, drsnými klimatickými podmienkami a nepredvídanými prekážkami, ktoré testujú ich odhodlanie a prežitie. Napriek výzvam, ktoré na nich čakajú, sa členovia expedície spoliehajú na svoju odvahu, dôvtip a vzájomnú podporu, aby dosiahli svoj cieľ.

Verneov príbeh je nielen napínavým dobrodružstvom, ale aj pohľadom na tvrdú realitu osídľovania nehostinných končín a hľadania nových obzorov. „Země kožešin“ je odkazom na ľudskú túžbu objavovať neznáme, zdolávať prekážky a neustále posúvať hranice poznania.

KNIHA ONLINE:

Zeme-kozesin

Žáner: Dobrodružné romány, trileryZadarmo
Tagy: |

Back to Top