Zlosyn – Léon Clifton

kniha Zlosyn - Léon Clifton

Autor: Léon Clifton
Vydavateľstvo: Eknizky.sk

Jazyk: CZ
Formát: PDF

Táto E-kniha je dostupná ZADARMO !!

OBSAH KNIHY:

Kniha „Zlosyn“ od Léona Cliftona, známeho amerického detektíva, rozpráva napínavý príbeh plný záhad a nečakaných zvratov. Detektív Clifton čelí zločinu, ktorý otriasol miestnou komunitou – brutálnou vraždou bohatého Abrahama Grefielda. Podozrivým sa stáva jeho verný sluha, starý John Walker, no situácia je omnoho zložitejšia, ako sa na prvý pohľad zdá.

Clifton, s pomocou svojich detektívnych schopností a neochvejnej odhodlanosti, začne odhaľovať hlbšie vrstvy prípadu. Napriek mnohým klamným stopám a zavádzajúcim dôkazom sa snaží odhaliť pravú totožnosť vraha. Jeho pátranie ho vedie cez temné uličky Chicaga, kde sa stretáva s rôznymi postavami zo spodiny, až po dramatické odhalenie pravdy, ktorá prekvapí nielen jeho, ale aj celé mesto.

„Zlosyn“ je príbehom o hľadaní spravodlivosti, o sile odhodlania a o tom, ako ľahko môže byť pravda skrytá pred našimi očami. Cliftonov boj odhaliť vraha a ochrániť nevinných ukazuje na neustálu potrebu hľadať pravdu, nezávisle od prekážok, ktoré nám stojí v ceste.

KNIHA ONLINE:

Zlosyn-leon_clyfton

Žáner: DetektívkyZadarmo
Tagy: |

Back to Top