Kniha o detskej reči

kniha Kniha o detskej reči

Autor: Katarína Horňáková, Svetlana Kapalková, Marína Mikulajová
Vydavateľstvo: Slovart
Rok vydania: 2005
Jazyk: SK
Formát: PDF

OBSAH KNIHY:

Kniha „Kniha o detskej reči“ je nenahraditeľným sprievodcom pre rodičov a odborníkov, ktorí sa zaujímajú o vývin reči u detí. S pomocou konkrétnych príkladov, praktických rád a zrozumiteľných vysvetlení ponúka komplexný pohľad na to, ako deťom pomôcť rozvíjať ich schopnosť komunikovať. Autorky – skúsené odborníčky a zároveň mamičky – prinášajú do témy osobný rozmer, čím robia knihu ešte prístupnejšou.

Hlavnými témami sú efektívne komunikačné stratégie, vývin a stimulácia reči od narodenia do troch rokov, ako aj radenie vhodných kníh pre rozvoj reči. Nechýbajú ani informácie o poruchách reči, spolu s praktickými tipmi, ako čeliť týmto výzvam. Čitateľ sa dozvie, ako sa reč vyvíja v rôznych vekových obdobiach, ako podporovať túto schopnosť prostredníctvom hier, kníh a bežných denných aktivít bez nutnosti „robenia niečoho navyše“.

Táto kniha je určená nielen rodičom detí s normálnym vývinom reči, ale aj tým, ktorí sa stretávajú s výzvami v tomto vývine. Súčasťou sú aj odpovede na časté otázky rodičov a malý slovník odborných pojmov, ktorý pomáha zorientovať sa v problematike. Autorky zároveň podčiarkujú dôležitosť vytvárania silnej väzby medzi rodičom a dieťaťom ako základu pre úspešný vývin reči.

KNIHA ONLINE:

Kniha_o_detskej_reci

Žáner: Odborná, NáučnáZadarmo
Tagy: | | |

Back to Top