Lauren Asher – Zmluva snov

Lauren Asher - zmluva snov obal knihy

Autor: Lauren Asher
Vydavateľstvo: Pandora
Rok vydania: 2023

Formát: PDF, EPUB, MOBI

OBSAH KNIHY:

Príbeh o troch bratoch, ktorí zdedia podiel v bohatom rodinnom podniku po ich starom a excentrickom dedovi, zakladateľovi zábavného parku Dreamland. Každý z bratov dostane svoje dedičstvo za jednou podmienkou – musí splniť posledné prianie starého otca.

Declan, najstarší z bratov, si musí nájsť manželku a splodiť dediča. Keďže však jediná ochotná nevesta pred ním utečie, Declanova asistentka Iris sa rozhodne prísť mu na pomoc. Sľubuje mu, že prežije tri roky manželstva, aby získala niekoľko stoviek miliónov, ktoré jej budú stačiť na jej vlastné plány. Plán je jednoduchý – pred verejnosťou budú hrať zamilovaný pár, no za zatvorenými dverami si budú žiť svoje vlastné životy.

Stanovia si pravidlá, ktoré nesmú prekročiť, ale čoskoro zistia, že ich falošné manželstvo začína mať neočakávané dôsledky. Postupne začínajú cítiť silnú vzájomnú príťažlivosť a manželstvo na papieri sa začína rozpadávať pod tlakom ich skrytých citov. Declan, ktorý sa doteraz držal chladno, začína prechádzať zmenou, zatiaľ čo Iris si uvedomuje, že sa zamilovala do muža, ktorý ju najprv nechcel. Sú konfrontovaní s dilemou, či odhaliť svoje skutočné pocity a riskovať budúcnosť spoločnosti Dreamland, alebo sa držať pravidiel a potlačovať svoju lásku. V hre je nielen rodinný majetok, ale aj ich srdcia.

Žáner: Beletria
Tagy: | | | | |

Back to Top