Nesnáším tě – Penelope Ward

kniha Nesnáším tě - Penelope Ward

Autor: Penelope Ward, Vi Keeland
Vydavateľstvo: Baronet
Rok vydania: 2019
Formát: EPUB,MOBI

Od najpredávanejších autoriek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward prichádza nečakaná love story o odložených srdciach a druhých šanciach …

Všetko to začalo záhadným modrým odkazom všitým do svadobných šiat.
Niečo modrého.

Vydala som sa do luxusného butiku predať svoje svadobné šaty. Tam som zase našla „niečo starého“, čo patrilo inej neveste. Do podšívky nádherných šiat s vtáčími pierkami tam bola všitá tá najkrajšia správa, čo som kedy čítala: ďakujem, že si všetky moje sny urobila skutočnosťou.

Na modrej papierovej ceduľke bolo vyrazené meno Reed Eastwood. Očividne to bol ten najromantickejší muž, aký kedy žil. Takisto som zistila, že je to ten najnádhernejší muž na svete. Keby tak len moje fantazírovanie o pravej láske skončilo tu. Neskôr som sa totiž o tom zamilovanom pánovi dozvedela ešte ďalšie veci. Je arogantný, cynický a má nezmyselné požiadavky. Viem, o čom hovorím. Vplyvom nečakaného zvratu osudu je z neho môj nový šéf. To mi ale nezabráni, aby som odhalila príbeh, ktorý sa za tým milostným odkazom skrýva. Nežili totiž po ňom spolu šťastne až do smrti … Ten príbeh sa však nedá porovnať s tým naším, každým dňom zaujímavejším, nežnejším a viac sexy než čokoľvek, čo by som si kedy dokázala predstaviť.

Niečo nové.
Nemám ale najmenšie tušenie, ako to skončí …

Žáner: Romány zo súčasností
Tagy: | | | | |

Back to Top